מגוון כיורי BLANCO

כיור BLANCO

כיורי Blanco

כיורי Blanco באחריות לכל החיים. כיורי אקווה טופ, 12 שנות אחריות. את הכיור בוחרים בשלב תכנון המטבח. את צבעו גודלו ואופן השמתו: כיור בהתקנה שטוחה, 0 או תחתונה.  כיורי מטבח Blanco מיוצרים בגרמניה ובקנדה מנירוסטה איכותית וסילגרניט PureDur.

כיורי החברה מיוצרים באמצעות יציקת תבנית מיוחדת בחום של 400 מעלות צלסיוס בתהליך מבוקר וממוחשב של אפיה וקירור במשך כ-45 דקות. מגיעים עם אחריות לכל החיים במקרה של כתמים או שריטות. ישנם גם אביזרים תואמים לכיורים – משטחי טפטוף, סינון, קעריות וסלסלות כלים. כיורי הנירוסטה מספקים איכות ועמידות גבוהה. חסרונם היחיד הוא שריטות שנירוסטה נוטה "לתפוס".

 

החברה מייצרת גם ברזים נשלפים למטבח מתוצרת KWC שוויץ, טוחני אשפה וחממי מים של InSinkErator ארה"ב, מטהרי מים של AQUA PURE, של 3M ארה"ב, מקררי מים תת-כיוריים ומיכלי סבון נוזלי תוצרת שוויץ.

היבואנית של BLANCO בארץ היא חברת ניגא מוצרי איכות בע"מ. חברת ניגא מוצרי איכות בע"מ הינה חלק מקבוצת ניגא ונושאת תו תקן איכות בינלאומי ISO 9001:2008 . החברה עוסקת מזה 30 שנה בייבוא ושיווק מוצרי איכות למטבח ולחדר האמבטיה ממיטב היצרנים בשוק העולמי.