אמבט ג'קוזי

אמבט עיסוי הוא אמבט ג’קוזי

אמבט עיסוי הוא אמבט ג’קוזי

ג’קוזי היא בריכה קטנה או אמבט המחומם לטמפרטורה שבין 30-40 מעלות הכוללת שני סוגים של משאבות:

משאבת מים המפעילה פיות (ג’טים – jets) המותקנים בדופן הבריכה או האמבט ומשאבת אויר (blowen) המזרים אויר דרך חורים קטנים בקרקעית הבריכה. כאשר מפעילים את המשאבות, נכנס לפעולה מנגנון מיוחד המכניס אוויר לפיות, אשר מתערבב יחד עם המים ויוצא בלחץ גבוה. זרם המים והאוויר שזורם מהפיות מערבל את המים בבריכה או באמבט ומעניק לשרירים שלידן עיסוי נעים ומשחרר.

ההבדלים במחירי הג’קוזי נובעים מגודל המנוע, כמות האיבזור וגודל האמבט. הג’קוזי מיועד לשחרור והרפיית שרירים ולהנאה. במתקן ביתי בדרך כלל יהיו מספר משתמשים בודדים (אחד או שניים) ובמתקן ציבורי יהיו עד כ- 10 משתמשים.

בשל גודל הג’קוזי, לא ניתן לשחות בו ולרוב המשתמשים יושבים על מושב המותקן בדפנותיו.

מערכות ג’קוזי ציבוריות משתמשות בכלור או ברום לחיטוי המים ובבתים משמש לחיטוי גז האוזון המיוצר בג’קוזי בעזרת מכשיר הנקרא אוזונטר כתחליף לכלור ולברום.

עם השנים עלולות להיווצר בעיות בג’קוזי כמו חסימה של זרימת המים מהפיות כתוצאה מלכלוך או סתימה של החורים הקטנים בקרקעית. כמו כן ישנו מנוע, גוף חימום ומערכת סינון שעלולים כל אחד להתקלקל בצורה שונה כתוצאה מבלאי טבעי. אם ישנה בעיה כדאי לבדוק בצורה מקיפה ומקצועית עם היבואן ולהתייעץ איתו לגבי אפשרויות התיקון העומדות בפניכם.

צריכים עזרה בבחירת אמבט עיסוי או ג’קוזי? מחפשים כלים סניטריים לאמבטיה שיגרמו לג’קוזי  שלכם להיראות מעולה באמבטיה? צרו קשר או התקשרו 077-9978110 וצוות המומחים של צ’יוטלי ישמח לעמוד לרשותכם.Call Now Button