בחירת אריחי שיש לבית

בחירת אריחי שיש לריצוף הבית

בחירת אריחי שיש לריצוף הבית

ארבעת השלבים לבחירה נכונה של אריחי שיש לריצוף הבית

כיצד בוחרים אריחי שיש לריצוף?

מסתבר שחלפו הימים בהם בתים רוצפו בצורה אחידה, נסו להיזכר בילדות שלכם ולבטח אחד מהזיכרונות המרכזיים מבית הילדות יהא המרצפות בכל החדרים בבית. כיום אנו עדים לטרנדים רבים ושונים בנושא ריצוף הבית, המבחר הגדול שאותו אנו פוגשים בחנויות מקשה עלינו את הבחירה אך מה שבטוח הוא שאין כמעט בתים כיום אשר מרוצפים באותן מרצפות. אריחי שיש נחשבים לעמידים במיוחד ומספקים את המראה האלגנטי שכולנו מחפשים עבור הבית שלנו.

שלב ראשון בבחירת האריחים – מראה

אריחי שיש לריצוף הבית מספקים לכם כמה יתרונות ובהן מראה ייחודי שקשה להשיג באמצעות שימוש באריחים אחרים, תחזוקה פשוטה באופן יחסי ונראות טובה לאורך שנים. היתרון בבחירת ריצוף שיש מאפשר לנו לעבד את החומר כך שהוא יעניק לרצפת הבית שלנו מראה שונה לחלוטין, גודל אריחי השיש וצורת ההנחה שלהם מאפשרים להשיג מראה יוקרתי שמשדרג כל חלל מגורים. מרצפות קטנות היו טרנדיות יותר בעבר, אם כי ניתן למצוא אותן לעיתים גם כיום בעיקר בחדרי אמבטיה או שירותים, לעומת זאת כיום בוחרים הישראלים במרצפות גדולות אשר מעניקות לבית מראה אלגנטי שקשה להתעלם ממנו.

מהו הסגנון המועדף עליכם? השלב השני מתמקד בבחירת הסגנון

רגע לפני שאתם בוחרים אריחי שיש לריצוף עליכם לחשוב על הסגנון העיצובי שתבקשו להעניק לבית שלכם. אפשרות אחת היא לבחור במראה כפרי, כך תוכלו להפוך את הבית שלכם לחם יותר עבור התא המשפחתי ולכן נכון יהיה לבחור בחומרים טבעיים כדוגמת שיש ויש כאלו המעדיפים בחירה בגוון מט. אפשרות עיצובית נוספת היא בחירה בעיצוב מודרני, כאן תדרשו לבחור בצבעים בהירים ונקיים יותר ובקווים ישירים אשר יעניקו אווירה של סדר, יוקרה וניקיון. בכל מקרה עליכם לקחת בחשבון שבכל שנה הביקוש למרצפות גדולות יותר צומח, כך ניתן לזהות היום עלייה בביקושים למרצפות שיש בגודל של 80 סנטימטר על 80 סנטימטר או מטר על מטר.

אל תשכחו את איכות החומרים

בחירת אריחי שיש לריצוף צריכה תמיד להגיע מתוך מחשבה לטווח ארוך, שכן מדובר במשטחים עליהם אנו דורכים בצורה ממושכת בעת החיים שלנו בבית ועלינו לבחור באריחי שיש אשר יעניקו לנו יתרונות של עמידות וחוזק לאורך זמן. ככל שתבחרו אריחים או מרצפות מאיכות טובה יותר כך למעשה תוכלו ליהנות מראש שקט ולאורך זמן מבחינת התחזוקה, הניקיון ואפשרויות השבירה של האריחים. 

ומה עם התקציב?

אין ספק שריצוף הבית שלכם דורש תקציב משמעותי, הן בשל הבחירה בחומרים ובמקרה זה באריחי שיש לריצוף והן בשל שטח הריצוף הדרוש לריצוף. קשה להעריך בצורה מדויקת את עלות האריחים שכן זה תלוי במידה רבה בבחירת גודל המרצפות וצבע המרצפות, אבל עלות של אריחי שיש יכולה לנוע מעשרות שקלים ועד למאות שקלים למטר מרובע.  כמובן שלמחיר האריחים יש להוסיף גם את עלות העבודה של התקנת הריצוץ החדש שיכולה לייקר את העלות, אפשרות נוספת שעומדת בפניכם היא במקום לעקור ריצוף קיים לבצע הדבקה של ריצוף על גבי הריצוף הקיים. צ’יוטלי היא יבואנית השיש המובילה בישראל ותוכלו למצוא אצלה מגוון רחב של אריחי שיש מהם תוכלו לבחור, כמובן זאת לצד ייעוץ מקצועי ויחס אישי שיסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר בהתאם לתקציב ולצרכים האישיים שלכם.

זקוקים לעזרה נוספת? המומחים שלנו יסייעו לכם בהתאמת חיפוי האבן המתאים לכם ולביתכם. ניתן ליצור קשר באתר
או להתקשר 077-9978110 ונשמח לעמוד לרשותכםCall Now Button