טיפים לבחירת כלים סניטריים לחדר האמבטיה

הטיפים שיסייעו לכם לבחור כלים סניטריים לחדר האמבטיה

בחירת כלים סניטריים היא אחת מהמשימות הלא פשוטות כיום, בין אם אתם ניצבים רגע לפני כניסה לדירה חדשה שרכשתם מקבלן ובין אם אתם ניצבים לפני החלטה על שיפוץ חדר האמבט בדירה שלכם. אפשרויות בלתי מוגבלות מקשות את הבחירה בכיור, בברז, באסלה ואפילו בהתלבטות שבין אמבטיה למקלחון, אז איך באמת בוחרים נכון? המומחים שלנו בצ’יוטלי שמחים לספק לכם טיפים מועילים.

בחירת כלים סניטריים לאמבטיה שלכם- מקלחת אסלה ובידה

בחירת הכיור לחדר האמבט היא הצעד הראשון

בחירת הכיור היא הצעד הראשון של בחירת כלים סניטריים ובעיצוב של חדר האמבטיה ואין ספק שישנן לא מעט אפשרויות מהן תוכלו בסופו של דבר לעשות את הבחירה הנכונה. אין ספק שבחירה נכונה של כיור צריכה להביא לידי ביטוי שיקולים של התאמה לשימוש ולפונקציונליות ומצד שני כמובן גם לעיצוב הכולל. האם אתם אוהבים יותר כיורים תלויים או דווקא כיורים מונחים? לכל אופציה כמובן יש את העוצמה שלה וכל אחת תתרום באופן שונה לעיצוב הכולל של חדר האמבטיה אצלכם בדירה.

בחרתם כיור? כעת אתם צריכים לעבור לבחירה של הברז הנכון

אין ספק שבחירת הכיור תשפיע באופן ישיר על בחירת הברז לחדר האמבט, שכן הברז צריך להיות חלק מהעיצוב הכולל ולהשתלב בצורה הנכונה והמתאימה ביותר עם הכיור, כמובן תוך התייחסות לפונקציונאליות המתאימה שכן בשורה התחתונה אתם חייבים לקחת בחשבון את נוחות השימוש. מרבית הברזים המבוקשים כיום בשוק עבור כיורי רחצה בחדר האמבטיה הינם בעלי ידית אחת, ישנם ברזים אשר מותקנים על גבי הכיור ויש כאלה המותקנים על הקיר (קחו בחשבון שזה צפוי ליקר במעט את ההתקנה) והטיפ הכי חשוב שלנו הוא שלא משנה באיזה ברז תבחרו עליכם לדאוג שההתקנה תהיה במרכז הכיור אחרת הדבר יגרום להתזת מים על משטחי הרחצה ועל הרצפה.

שנעבור לבחירת האסלה?

גם אם אולי לא נרחיב את הדיבור על כך אסלה היא אחד מהכלים הסניטריים החשובים ביותר בחדר האמבטיה ומעבר לעובדה שעליה להיות שימושית ונוחה, היא ללא ספק מהווה את אחד ממוקדי העיצוב העיקריים בחלל. ישנם מספר סגנונות עיצוביים אפשריים לאסלות: אסלת מונובלוק הנפוצה אשר בנויה ממיכל הדחה עשוי חרס אשר ממוקם ישירות מעל האסלה, אסלה סטנדרטית אשר מוצמדת לרצפה וקשורה בצינור למיכל הדחה מפלסטיק וכמובן הטרנד החדש ביותר אסלה תלויה אשר מקובעת לקיר עם מיכל הדחה סמוי. הטיפ העיקרי שלנו בבחירת אסלה היא שלא כדאי להתקינה מול הדלת כדי לא לפגוע בעיצוב חדר האמבטיה וכן שבאסלה סטנדרטית תיהנו מעוצמת המים היעילה ביותר.

ואחרונה חביבה הבחירה באמבטיה או במקלחון

בחירת כלים סניטריים לאמבטיה שלכם. צילום של אמבטיה ומקלחון של ציוטלי

בשנים האחרונות הפופולאריות של האמבטיות פחתה, בשל התחשבות בשיקולים של פרקטיקה ונוחות. כאשר אתם מחליטים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם או לבחור עבורו כלים סניטריים אתם חייבים לקחת בחשבון את גודל החלל שכן בחירה לא נכונה עלולה להפוך את חדר האמבט שלכם למקום לא נוח לשימוש. אז מה עדיף אמבטיה או מקלחון? בחירה באמבטיה היא ללא ספק בחירה בעיצוב יפה יותר וכמובן שפינוק, מי מאיתנו לא היה רוצה לחזור מיום עבודה ולשכב באמבטיית קצף מפנקת של מים חמים? כנראה שכולנו, מקלחון לעומת זאת מספק לנו הן חסכון במקום והן חיסכון בחשבון המים, יתרה מכך הוא מאוד מומלץ בבתים שבהם מתגוררים ילדים או קשישים שכן הוא בטיחותי יותר. בסופו של דבר, לא משנה אם תבחרו במקלחון או באמבט אין ספק שזו תהיה בחירה שתשפיע על העיצוב הכללי של חדר האמבטיה שלכם.

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון הכלים הסניטריים הגדול והרחב ביותר אשר יספק מענה לכל צורך עיצובי בחדר האמבט שלכם.Call Now Button