בחירת שיש למטבח מודרני

בחירת שיש למטבח מעוצב ומודרני

בחירת שיש למטבח מעוצב ומודרני

בחירת השיש שתוביל למראה מטבח מעוצב ומודרני!

המסע להשגת מטבח מודרני

מטבחים עשו שדרוג עיצובי בשנים האחרונות, ממקום שהיה מיועד בעיקר לבישול ארוחות המשפחה הפך המטבח לאחד מהחללים המעוצבים ביותר בדירת המגורים. הישראלים נוהרים אחר טרנדים עיצוביים ואין ספק שבענף המטבחים הביקוש הוא למטבח מעוצב. בכל מטבח אחד האלמנטים החשובים ביותר הוא משטח העבודה או השיש, אשר מהווה את מרכז המטבח ולכן גם מושקעת לא מעט מחשבה בבחירה הנכונה שיכולה לספק לנו משטח עבודה איכותי ונראות עיצובית שאותה אנו מחפשים.

סוגי השיש מהם תוכלו לבחור

הלב של כל המטבחים הוא השיש כמובן, כל בחירה עיצובית מתחילה בבחירת משטח העבודה שעתיד לספק לכם מענה לצרכים שלכם. קיימים מספר סוגי שיש מהם תוכלו לבחור:

שיש קיסר – משטח זה מיוצר באופן מתועש, הוא מורכב מ 93% קוורץ טבעי בשילוב של פיגמנטים וחומרים טבעים אחרים. מדובר במשטח עמיד במיוחד אשר ניתן להתאימו לכל מטבח.

שיש גרניט פורצלן – אין ספק שמדובר אולי באחד הסוגים הפופולאריים ביותר, משטח חזק ועמיד השומר על המראה שלו לאורך זמן תוך כדי הענקת מראה צעיר ואלגנטי.

שיש טבעי – משטחים אלה נחצבים מבטן האדמה ועוברים הליך של עיבוד, במסגרתו הם מקבלים את הייחודיות שלהם כאשר אין שני משטחים זהים.

שיש שחור – אחד הטרנדים החדשים שסוחף את המטבחים בישראל כאשר הוא מציע מראה אלגנטי ויוקרתי, ניתן להשיגו בסוגים שונים החל מטבעי וכלה במעובד.

שיש לבן – כאשר מדברים על בחירה בשיש אלגנטי אין ספק שהאופציה אולי המיוחדת מכולן היא השיש הלבן, מדובר בצבע פופולארי במיוחד בעולמות עיצוב הפנים כאשר הוא מעניק ניטראליות מצד אחד ואלגנטיות ויוקרה מן הצד השני.

מה הסגנון המועדף עליכם כמטבח מודרני?

אם אתם מחפשים לעצב את המטבח שלכם במראה כפרי, אתם זקוקים לבחירה של שיש בגוונים חמים יותר שיתאימו גם לארונות המטבח ולקרמיקה כך שסביר שהבחירה הנכונה תהיה בצבעים חומים או אפורים. בחירה במראה מודרני יכולה להיות של הצבעים היותר מבוקשים כדוגמת לבן או שחור אך יכולה להיות גם בגוונים של אפור.

כיצד לבחור שיש למטבח בצורה נכונה?

כבר אמרנו שמטבח מודרני חייב לכלול את הבחירה של השיש הנכון והמתאים, אך כיצד תדעו לבצע את הבחירה המתאימה עבורכם. ביקשנו מהיועצים המקצועיים של צ’יוטלי יבואנית השיש המובילה בישראל לספק לכם כמה עצות חשובות: ראשית עליכם לחשוב על התקציב שאותו אתם מקציבים לבחירת השיש, קביעת תקציב תאפשר לכם להתמקד באופציות המתאימות מבין המגוון הגדול שאותו תוכלו למצוא בחנויות. נקודה שניה וחשובה לא פחות היא ההתייחסות לצרכים שלכם, כך למשל נסו לחשוב על תדירות הבישול והצרכים שלכם ממשטח העבודה. נקודה שלישית היא התאמה לעיצוב הכולל של המטבח שלכם כמובן, התאימו את השיש לארונות המטבח ולקרמיקה כדי ליצור מראה עיצובי אחיד.

היכן תוכלו למצוא מגוון של סוגי שיש למטבחים?

ההמלצה שלנו היא לרכוש את השיש למטבח המודרני שלכם רק לאחר התייעצות עם מומחים שיוכלו לבצע את ההתאמה לצרכים שלכם ולאופי החיים במטבח שלכם. בצ’יוטלי, יבואנית השיש המובילה בישראל, תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי ושירות אישי אשר יסייע לכם להתאים את משטח העבודה עבור הצרכים שלכם אך גם תוכלו ליהנות מאפשרויות בחירה רחבות, צבעים, גדלים, סוגים וכל מה שרק עובר בראשכם כדי שתבצעו את הבחירה המתאימה ביותר שתוביל אתכם למטבח מעוצב ומודרני כמו שתמיד רציתם.

זקוקים לעזרה נוספת? המומחים שלנו יסייעו לכם בהתאמת חיפוי האבן המתאים לכם ולביתכם. ניתן ליצור קשר באתר
או להתקשר 077-9978110 ונשמח לעמוד לרשותכםCall Now Button