ברז מטבח

ברז מטבח מיוצר היום בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות

ברז מטבח מיוצר היום בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות

כיום ניתנת חשיבות רבה לאופן עיצוב הברזים במטבח ורמת הפרקטיות שלה

בצ’יוטלי תוכלו למצוא קולקציות של ברזים למטבח בעלי קו עיצובי זהה המתאימים למגוון שימושים. הברזים מיוצרים כיום באמצעות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ומשולבים בהם אפשרויות מיוחדות כמו: ברזים בעלי נורת led המשנה את צבעה לפי טמפרטורת המים, או חיישנים שונים המפעילים את הברז באופן אוטומטי עפ”י התקרבות או התרחקות מהברז. בצ’יוטלי תוכלו להחשף למבחר רחב ואיכותי של ברזי מטבח כאשר לכל אחד מפרט טכני המקל על ישומו ושימושו של הברז.
כיום מלבד הפונקציונליות של ברזי המטבח, צורתו ועיצובו של הברז נותנים דגש על עיצוב החלל כולו.

ניתן למצוא בחנות ברזי מטבח בעיצוב תעשייתי, בגדלים שונים, ברזים לאמבטיה, ברזים בעלי ידית ערבוב אחת בעיצוב עדין המסייעת לשליטה על טמפרטורת המים ועוצמת הזרם, ברזים בעלי ידיות המצביעות על תקופה קדומה יותר, ברזים עם פיית מילוי ואינטרפוץ או ברזים המותקנים באופן סמוי אל תוך הקיר או הכיור במטבח, בחדרי האמבטיה או בכל חלל אחר בגימורים מגוונים ובגוונים רבים כמו: מאט, מבריק, נירוסטה, ניקל המשווים למטבח מראה יוקרתי ואלגנטי.

רוב הברזים שמשווקים הנם ברזי מיקסר שמופעלים בעזרת מנגנון קרמי – מנגנון זה מאפשר פתיחה וסגירה של המים באמצעות ידית אחת שמווסתת את טמפרטורת המים. רוב הברזים מיוצרים בציפוי ניקל שניתנים לניקוי בעזרת חומרי ניקוי על בסיס חומצה. על הברזים נשארת שיכבה דקה של ציפוי ווקס המונע הצטברות טיפות המים ומראה הברז נותר נקי.

ניתן לרכוש אצלנו ברזים גבוהים שבאמצעותם ניתן לנקות בכיור סירים, תבניות גדולות וכו’. ישנם גם ברזים עם צינור נשלף, שמסייעים לניקוי של כל פינה בכיור. מרבית הברזים מגיעים עם אחריות של 5-12 שנים למנגנון שבתוך הברז. הברזים האיכותיים יותר מגיעים עם 10-12 שנות אחריות, אך יש לקחת בחשבון שהם גם יקרים יותר. אנו מתאימים לכל לקוח את הברז שמתאים לכיור ולמטבח שברשותו, לצרכיו ולטעמו האישייםCall Now Button