ברז מעוצב - ברזים לבית

ברז מעוצב לבית ולאמבטיה- כך תעשו את זה בצורה חכמה

ברז מעוצב לבית ולמטבח

ברז מעוצב- ברזים לבית

ברזים שייכים לקבוצה מצומצמת אך משמעותית של חפצים בבית שמשמשים גם למטרות עיצוב וגם למטרות שימושיות, כעובדה שמצריכה מאיתנו להשקיע מעט יותר מחשבה כאשר בוחרים ברז למטבח ולמקלחת מאשר בבחירת אביזר עיצובי אחר. בנוסף, היום ברזים מעוצבים שמאפשרים להנות משני העולמות הופכים לרווחים יותר ויותר, כמו גם ברזים שמשלבים טכנולוגיה חדשנית – כדוגמת ברז חכם.
אז איך בוחרים ברזים מעוצבים? מה חשוב לקחת בחשבון כשמחפשים ברז למטבח? ואיך הוא שונה מאשר ברז שמיועד לחדר אמבטיה? כל אלו ועוד במאמר הקרוב.

ברז מעוצב למטבח

כשמחפשים ברז מעוצב למטבח המשקל הפרקטי של הברז גדל משמעותית, בעיקר בבתים שבהם המטבח הוא הלב הפועם של הבית, כמקום חברתי וחמים שמבלים בו שעות נוספות. לכן, כשמחפשים ברז מטבח מומלץ לקחת בחשבון בראש ובראשונה את מיקום הברז במובן הרחב של מיקומו ביחס לכלל המטבח, ובמובן הצר של מיקומו ביחס לכיור. חשיבות כיור שממוקם בצורה נוחה מאפשרת לברז לבלוט בצורה טובה יותר, וגם הופכת אותו לנוח יותר לשימוש.
בנוסף, אין ספק שברז מטבח מוכרח להשלים את הפן העיצובי שקיים במטבח, ולשדר על אותו תדר שהמטבח עצמו משדר. לכן, גם בחירה בברז מודרני מושלם לא תהיה אידיאלית למטבח בסגנון כפרי או בסגנון מינימליסטי יחסית, כעובדה נוספת שצריך לקחת בחשבון.

מעבר להתאמה עיצובית ופרקטית, מורכבות של ברז מעוצב הוא פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון – האם ייבחר ברז ידית אחת או ברז סוללה? או שמא דווקא ברז חכם? אף על פי שלאותה החלטה השלכות על מראה הבית, מומלץ להתחשב בעיקר בשיקולים פרקטיים, שנגזרים לפי אופי המטבח עצמו וכמות השימוש שנעשית בו. תופעה נוספת שתופסת תאוצה בשנים האחרונות היא המעבר הגורף לברז עם פיה נשלפת לעומת ברז סטטי. בזכות היתרונות הברורים של ברז עם פיה נשלפת, אשר פרט לגמישות בהפעלה מסייע בחיסכון במים ומקל על השימוש.
כמו כן, חשוב לציין שיתרון משמעותי של בחירה בברזים מעוצבים הוא גם עצם העבודה עם חברות בעלות שם עולמי ושמספקות אחריות ארוכת טווח, כמו גם נותנות מענה מהיר ומקצועי לעת הצורך.

ברזים מעוצבים המתאימים לחדר אמבטיה

בדומה לברזים למטבח גם ברזים לאמבטיה ניתן למצוא במגוון עיצובים חדשים ומודרניים, שמאפשרים להפוך חדר מקלחת פשוט לממלכה קטנה. עבור ברזים לאמבטיה חשובה במיוחד ההקפדה על עבודה עם חומרי גלם איכותיים, כאלה שיאפשרו לברז להאריך ימים ועם מינימום תחזוקה מצדכם. בנוסף, חשוב לבחור רק ברזים שזכו לאישור של מכון התקנים הישראלי, אשר בודק ברזים לפי יכולת העמידות שלהם, ותוחלת החיים הצפויה להם לפי החומר והמנגנון שקיימים בהם. לדוגמה, ברזים עשויי ברום או ניקל ידועים כעמידים יותר לעומת השאר ולכן בחירה בברז על בסיסם נחשבת לכדאית יותר כלכלית.
בהיבט העיצוב, בהתאם למגמה של שדרוג מעמד חדר האמבטיה, ניתן לראות יותר ויותר חדרי אמבטיה המעוצבים לפי סגנון עתיק, כאשר אותו סגנון מוטמע בידיות, בכיורים, בארונות וכמובן גם בברזים. לעומת זאת, גם מי שחפץ במראה מודרני יכול למצוא מענה רחב, כאשר ברז למקלחת מודרני הוא לרוב בצבעים ניטרליים, בגימור מט, ובעל ידית אחת. כאשר הקו המודרני כולל פחות חפצים או אביזרי עיצוב, אלא שואף לתת לכל מרכיב את היחס והבמה שלו.

ברזים למטבח ולמקלחת – שדרוג בלתי נפרד מעיצוב הבית

כמו שאפשר לשים לב, מראה הבית מושפע מאוד מסוג הברזים שמותקנים בו, כאשר בחירה נכונה בברז מעוצב היטב ושמתכתב נכון עם החלל יכולה להפוך חדר סטנדרטי לייחודי ויוקרתי. לכן, פרט לבחירה בברז שעשוי מחומרים איכותיים ושקולע לטעמכם, חשוב להקפיד גם על התייעצות מוקדמת עם גורם מקצוע שיסייע לכם למצוא את הברז האידיאלי בשבילכם. אותו גורם יוכל ללוות אתכם בכלל התהליך, החל מהמדידות ועד להתקנת הברז בקצה, ולהבטיח שתמצאו ברז שייתן לכם מענה פרקטי ועיצובי – בדיוק לפי הצורך האישי שלכם.

ברזים לבית זה צ’יוטלי

בצ’יוטלי תוכלו למצוא מגוון נרחב של ברזים לבית ולמטבח. המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם תוך התאמה אישית לצרכים שלכם, וכמובן בהתאם לתקציב שלכם. ביחד נוכל להתאים לכם את הברזים המתאימים לעיצוב הבית שלכם.

זקוקים לעזרה נוספת? המומחים שלנו יסייעו לכם בהתאמת הברזים לביתכם. ניתן ליצור קשר באתר
או להתקשר 077-9978110 ונשמח לעמוד לרשותכםCall Now Button