בריכות שחיה צ'יוטלי

בריכות שחיה

בריכות שחיה

בצ’יוטלי תוכלו למצוא אריחים מזוגגים במגוון גדלים המתאימים במיוחד לבריכות בעלות קימורים רבים. פסיפסי זכוכית ופורצלן, חיפוי בריכות שחיה, אריחי פסיפס זכוכית ופורצלן במגוון רחב של צבעים ועוד.

כיום התקנת בריכה בחצר הבית הופכת לנפוצה יותר ויותר. המתקן היוקרתי שעד לא מזמן נועד רק לעשירי העיר הולך ונהיה נגיש לציבור הרחב ככל שעובר הזמן. מחירי הבריכות ירדו בשנים האחרונות ואלפי משפחות בוחרות להשקיע בבניית בריכה, וכך גם להעלות את ערך ביתן. היתרונות שמביאה עמה בריכה לבית הם ברורים: הרוגע והאווירה המיוחדת שמשרים המים, השחייה היומית שתורמת לבריאות והזמנים הנעימים שמבלים בני המשפחה לצידה. במדינתנו, בה רוב ימי השנה מזג האוויר חם ושמשי, בריכה פרטית משמשת כמרענן האולטימטיבי. ישנם גם בניינים משותפים בהם הדיירים נהנים מבילוי בבריכה המשותפת.

בריכות פרטיות מתחלקות לשלושה סוגים: בריכות מתועשות הנבנות באמצעות לוחות המחופים ויניל, בריכות פיברגלס המצופות בחומר אקרילי, המתאימות בעיקר לפנטהאוזים ובריכות יצוקות בטון. השיטה הרווחת כיום היא שיטת הבריכות המתועשות, והיא זו שפתחה את האפשרות להתקין בריכה בכל בית, גם אם הדבר נכלל בתכנון הבית. בריכות פיברגלס מותקנות בבור שנחפר במיוחד עבורן והחומר ממנו הן עשויות מחייב צביעה מחדש מדי כמה שנים. בבריכות מתועשות ניתן לתקן נזילות בקלות ובמהירות ויש להחליף את היריעות כל 6 שנים לערך. אולם, שיטת הבריכות יצוקות הבטון היא היחידה בה אין הגבלה בגודל. אלו הן בריכות שנבנות במיוחד עבור בית מסוים. דרוש זמן רב לתכנון ולביצוע של בריכת בטון והיא גם היקרה ביותר, אך גם האיכותית והבטיחותית ביותר.

הבריכה מבחינה עיצובית

ברור לכל שבריכה פרטית מהווה מוקד אשר תופס תשומת לב רבה וביכולתה לשדרג כל בית. הבריכה מעניקה יכולת יצירה עיצובית מיוחדת ומרשימה. בציוטלי, ניתן להיעזר בצוות המוביל באולם התצוגה ובליווי ויעוץ מהנדס החברה לבנית בריכה. ניתן לשלב תמונות לקישוט הבריכה וכן אריחי טרה קוטה מסביב לבריכה הנותנים מענה לנוחות ומונעים החלקה.

טיפים:

*מומלץ לפני בניית בריכות שחיה לקבל היתר מהרשות המקומית.

*כאשר בונים את בריכת השחיה הפרטית מומלץ לקחת בחשבון את המידות: 5 מטר10X מטר ועומק מ- 0.90 ס”מ בחלק הרדוד ועד 2.40 ס”מ בחלק העמוק.

*מומלץ לחמם את הבריכה ע”י חימום סולרי כמו דוד שמש.

*ניתן לשלב ג’טים להתזת מים, ספסלי ישיבה סביב הבריכה משיש טבעי או אבן למזרקות וכו’…

*חובה להתקין מערכות סינון למניעת כניסת עלים חול וכו’…

*יש לחטא את מי הבריכה בחומרי חיטוי מתאימים.Call Now Button