גרניט פורצלן

גרניט פורצלן

גרניט פורצלן

חומר קרמי מתקדם בעל צפיפות גבוה מאוד וספיגה נמוכה, מה שהופך אותו לחומר אידיאלי למשטחים מסוגים שונים – בבית ומחוצה לו.
עולם עיצוב הבית מספק לנו בכל עת חידושים וטרנדים מעוררי השראה. אריחי אלו הינם אחד הטרנדים הנחשבים ביותר של השנים האחרונות בתחום ריצוף וחיפוי. השימוש בטכנולוגיות וטכניקות מתקדמות של ייצור החומר כבר הקנה לו את השם “הדור השלישי של הקרמיקה”. האריחים מרכזים בתוכם כמה אלמנטים חזקים המשלבים חידוש עולמי, יופי, מראה ייחודי ועמידות ופרקטיות ברמה גבוהה.
 
בנוסף, האריחים הינם בעלי שכבה אחת נטולי גלזורה (ציפוי), חזקים, עמידים ובעלי ריכוז גבוה של קריסטלים, קוורץ וגרניט. האריח הינו בעל מראה טבעי וייחודי, המהווה פתרון אלגנטי יפה ופרקטי לריצוף או להדבקה על ריצוף קיים. היות וטכניקת הייצור המתקדמת מבוצעת על ידי העברת החומר בשריפה ממושכת ברמות טמפרטורה של 1,220 מעלות צלזיוס, פעולה זו יוצרת איטום מלא של נקבוביות החרס והספיגות מתקרבת לאפס אחוז.

הטכנולוגיה החדשה הזו מאפשרת כיום לייצר סוגים שונים של אריחי גרניט פורצלן במגוון רחב של גדלים וצורות, צבעים ועיבודים. מכיוון שכל מרכיבי הגלם הם על בסיס טבעי טהור, מתקבלת התוצאה שהאריחים מצטיינים בעמידות גבוהה מפני מגוון הקרינות לרבות UV וברקים, ולכן הוא מתאים באופן מלא גם לשימוש חיצוני. קראו כאן על ריצוף גרניט פורצלן.

אריחים אלה עמידים גם בפני חומרים כימיקלים ומאכלים חריפים ולכן מתאים גם לשימוש תעשייתי כמו: מפעלי מזון, תרופות, מטבחים מוסדיים, מוסכים, בתי ספר ומוסדות חינוך שונים, קניונים ואזורי מסחר, בריכות שחייה ועוד.

האריחים מגיעים גם במגוון סגנונות ועיצובים היוצרים תחושת מרחב במקום, ויכולים להתאים לכל מקום בבית, חדרי רחצה, מטבחים, חדרים, מרפסות, גינות ועוד

ומה בשבילך, חלקי או מלא?

קיימים סוגים שונים של אריחים כאלה. אריח “גוף מלא” עשוי כולו מחומר אחד. אריח “חצי גוף” עשוי בחציו מחומר אחד ובחציו השני מחומר אחר. אריח בעל “גוף מעורב” עשוי תערובת של מספר עיסות. המראה השונה של האריחים מתקבל מערבוב גוונים שונים בתוך עיסת האריח. כיום, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן להשיג אריחים מצוירים, אריחים הומוגניים עם מרקם ייחודי בסוגים שונים ודגמים מיוחדים במגוון רחב של גדלים, צורות ועיצובים.

• מחוספס הנותן אווירה של עץ.
• דמוי בטון
• בעל מרקם צמנטי
• בעל מראה אבן טבעית במרקם קטיפתי
• הומוגני דמוי אבן בעל מרקם צבעוני ופראי (נגד החלקה)
• דמוי שיש בגימור מט, מלוטש או בעל מראה מחוספס וטבעי
• במרקם אבן מסותתתאת האריחים ניתן לקבל כיום בשני אופנים: האחד – כאשר האריח מט, והשני מבריק. הברק הוא למעשה תוצאה של ליטוש מכני במפעל. חשוב לדעת כי האריחים המלוטשים יקרים יותר ורגישים יותר לכתמים.

ניתן ליישם את האריחים על ריצוף קיים וכן על בסיס חול מיוצב. מומלץ להקפיד על יישום מלא לפי תקן כדי למנוע שקיעת ריצוף, התנתקות אריחים וכו’. לביצוע עבודות הריצוף ויישומה נדרשת מקצועיות ומומחיות רבה ולא רצוי להעסיק רצפים חובבנים ולא מקצועיים לביצוע התקנה של האריחים בבית או בעסק.

איזה אריח שלא תבחרו, דעו כי יתרונות השימוש באריחים טומנים ביכולתם לשוות לכל משטח מראה אחיד, אסתטי, יפה וייחודי, בעלי קווים נקיים ואלגנטיים, עם יכולת עמידות גבוהה ומודעות סביבתית – כדוחה כימיקלים, היגייני וקל לניקוי ובעל ספיגות נמוכה.Call Now Button