כלים סניטריים - הדבקת קרמיקה וגרניט

כיצד לבחור כלים סניטריים לבית בארבעה שלבים

בחירת כלים סניטריים בצורה חכמה

בונים בית חדש, או משפצים את חדר האמבטיה, ומתלבטים באילו כלים סניטריים לבחור? בחירת הכלים הסניטריים תשפיע על איכות חייכם למשך שנים רבות, לכן חשוב לדייק ולבחור בתבונה. לפניכם מדריך שיעזור לכם לבחור את הכלים הסניטריים בארבעה שלבים פשוטים וברורים, שיכוונו אתכם אל הכלים הסניטריים שמתאימים לבית, לסגנון ולאורח החיים שלכם.

שלב ראשון : תקציב ומידות

היצע הכלים הסניטריים בשוק הוא רחב ומגוון, המגוון כולל מנעד רחב של מחירים, מידות וסגנונות. בחירה בכלים הסניטריים שאינם בהישג ידכם, או רכישת כלים סניטריים לאמבטיה או לשירותים שרק בדיעבד, בעת ההתקנה יתברר שלא ניתן להתקינם בשל אי התאמה במידות, הן אפשרויות מהן אתם רוצים להימנע. כדי למקד את אפשרויות הבחירה ולכוון אתכם אל האפשרויות שמתאימות עבורכם, הגדירו את תקציבכם מראש. בנוסף, מדדו את חלל חדר האמבט או השירותים, סמנו ומדדו את המקומות בהם אמורים המקלחון, האמבטיה ,הכיור והאסלה להיות ממוקמים, ומדדו את המרחב הפנוי עבורם בחדר.

שלב שני: בחרו כלים סניטריים בסגנון המועדף עליכם

חדרי אמבטיה הם חלל מאוד אינטימי, המייצר אפשרות לעצב חלל עם אווירה מיוחדת שיהיה לכם נוח ונעים לשהות בו בגפכם. אתם יכולים להתאים את חדר האמבטיה לקו העיצוב הכללי של הבית, או לנצל את ההזדמנות להתפרע ולעצב לכם חדר אמבטיה בעיצוב ייחודי ומפתיע. חשוב לבחור את הכלים הסניטריים שיוכלו להשתלב בחדר האמבטיה ובשירותים תוך שהם מחדדים ומחזקים את האמירה הסגנונית שבחרתם. הכלים הסניטריים צריכים להתאים לקונספט העיצובי של החלל בצבע ובסגנון.

שלב שלישי: פרקטיות לפני הכול

עם כל הכבוד לסגנון ולאסתטיקה, לפני הכול, הכלים הסניטריים אמורים להיות נוחים לשימוש וקלים לתחזוקה. חשוב שמושב האסלה יהיה נוח, שהאמבטיה תהיה מעוצבת בצורה שתהיה נוחה לכם, ושממדי כל הכלים יתאימו למרחב בו הם נמצאים, כך שיהיה לכם נעים ונוח לנוע ביניהם. כמו כן, חשוב לוודא שהתשתיות בביתכם מתאימות לכלים הסניטריים שבחרתם. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא האם במקרה שיש להחליף חלק או לתקן משהו, ניתן לעשות זאת בקלות ובפשטות.

שלב רביעי: אחריות ואיכות הכלים הסניטריים

לאחר שאיתרתם את הדגמים של הכלים הסניטריים שיתאימו לבית שלכם, ודאו שהם מגיעים עם אחריות, ושהם מיוצרים על ידי חברה בעלת מוניטין. כמו כן, חשוב לוודא שהכלים עומדים בסטנדרטים ובתקנים הנדרשים.

לבחור את הכלים הסניטריים הטובים ביותר עבורכם

בחירת הכלים הסניטריים היא בחירה משמעותית, שתוצאותיה ילוו אתכם שנים רבות, לכן אין להקל בה ראש. ההיצע המגוון המוצע כיום ללקוח הוא רחב ושפע האפשרויות עלול לבלבל ולתעתע. כדי לבחור את הכלים הסניטריים המתאימים ביותר עבורכם, עקבו אחרי ארבעת השלבים, שיעזרו לכם לצמצם ולמקד את הבחירה, וכמו כן לדייק אותה עבורכם. בנוסף, כאשר אתם נתקלים בשאלות וספקות, אל תהססו לפנות לבעלי מקצוע אמינים שישמחו לסייע לכם.Call Now Button