אבן ציפחה לחיפוי קירות

ציפחה

ציפחה אינה סופגת והמירקם שלה מובלט

אבן חזקה במיוחד שאינה סופגת והמרקם שלה מובלט. המראה המתקבל הוא טבעי ולא אחיד.

אבן טבעית, מטא מורפית שעברה שינויים כתוצאה מלחצים בקרום כדור הארץ. כתוצאה מהלחצים נוצרו השכבות שניתן לראות על האבן. הציפחה מיועדת בעיקר לחיפוי קירות ומגיעה בגוונים שונים.

הגוון החלוד שלה מעיד על כך שהיא מכילה תחמוצות רבות. אין לה צבע מוגדר, היא מורכבת ממספר גוונים המשתלבים אחד בשני ומעניקים לה את יופיה המיוחד.

כיום ניתן להשיג גם ציפחה מלוטשת ומדויקת. קיים מגוון רחב של גוונים החל מאפורים, כתומים, ירוקים, שחורים וכלה בלבנים, כאשר הצפחה הבהירה ביותר נחשבת כיום להכי אופנתית.

ישנן אבני צפחה שנוטות לגווני האפור והשחור, וישנן אבני צפחה שנוטות לאדום או לצהוב. לכל אחד חשוב שהבית בו הוא יגור בשנים הבאות, יגדל בו את ילדיו ויזדקן בו, יעוצב בדיוק בהתאם לרצונו. המבחר הרב של גווני הציפחה מאפשר ללקוחותינו לעצב את ביתם וקירותיהם בהתאם למשאלת ליבם העיצובית.

בשנים האחרונות הפכה האבן לפופולרית ואנו עדים לבתים רבים יותר המחופים באבן ומרוצפים בה, כמו כן היא נראית יותר על גבי שבילים וגינות. היא משמשת הן לקירות פנימיים והן לקירות חיצוניים. בנוסף היא משמשת גם לבריקים המשמשים להרכבת פסיפס על קיר (בכניסה לבית למשל), ואף כדקורים לאמבטיות.Call Now Button