ריצוף פנים לבית היפה והמעוצב שלכם

ריצוף פנים לבית היפה והמעוצב שלכם

אלה הטרנדים המובילים לריצוף הבית שלכם

מדובר בבסיס החשוב ביותר לעיצוב הבית

הוא תופס את השטח הגדול ביותר בבית שלכם ומכאן שיש לו השפעה עיצובית חסרת תקדים על חלל המגורים של כל אחת ואחד מאתנו. ריצוף פנים הוא אחד האלמנטים המרכזיים אשר יש ביכולתו להפוך את הבית שלכם באמצעות בחירה נכונה למעניין, ייחודי, מרתק או מושך ולכן אין ספק שהוא דורש חשיבה מקדימה והשקעה בעיקר משום שהוא הולך ללוות אותנו למשך שנים ארוכות.

כיצד ריצוף לבית משתלב בעיצוב הפנים שלכם?

בחירת קו עיצובי של הבית דורשת מכם לתכנן בצורה נכונה את הבחירה בריצוף הפנים. בחירה בריצוף הבית מעמידה אותנו באתגר שכן מצד אחד אנו מעוניינים בפתרון עמיד, קל לניקוי ופרקטי ומן הצד השני אנו תמיד מחפשים ריצוף שיעניק תחושת יוקרה מרשימה עבור כל מי שנכנס לבית. נקודה חשובה נוספת שמחייבת את תשומת הלב שלנו נוגעת לכך שעלינו לבחור את הגוון, הטקסטורה והצבע הנכון עבור הריצופים כך שהוא למעשה יסייע לנו בהבלטת ריהוט ואביזרים בבית. בחירה בגוונים מתאימים בין ריצוף לבית ובין הרהיטים יכולה לסייע לנו לייצר תחושה של הרמוניה וזרימה או במידה ואנחנו מעוניינים ניתן גם לייצר קונטרסט וניגודיות עם התאמה לגוון הקירות.

אלה סוגי הריצוף המומלצים לבית שלכם

ריכזנו עבורכם את סוגי הריצוף הנפוצים והמומלצים ובהם:

  • ריצוף שיש – הבחירה הבטוחה בעבור כל מי שמעוניין להשיג מראה יוקרתי, שיש טבעי עמיד לאורך שנים אך מן הצד השני ידרוש מכם תחזוקה אחת לכמה שנים כדי לשמור על הברק שלו.
  • קרמיקה – שנים ארוכות שהיא תופסת את מקומה כריצוף לבית הפופולארי ביותר בישראל. עמידות גבוהה, מגוון רחב של צבעים ועיצובים ואפשרות להדביקה על ריצוף קיים הופכים אותה לאופציה מנצחת.
  • גרניט פורצלן – האופציה המלאכותית הינה עמידה במיוחד בפני אפשרות של היווצרות כתמים, שחיקה גבוהה ואף שבירה. גם אריחים אלה ניתנים להדבקה על ריצוף פנים קיים וניתן להשיגם בגוון או בטקסטורה לבחירתכם.
  • בטון מוחלק – אופציה אשר החלה בחללים מסחריים או במפעלי תעשייה חדרה לתחום עיצוב הפנים כאשר עליכם להבין כי מדובר באופציה שקשה להסירה לאחר ההתקנה אך היא מעניקה מראה מודרני אשר משתלב בצורה נהדרת בעיקר עם רהיטים העשויים מעץ.
  • פרקט למינציה – המחיר האטרקטיבי לצד עמידות והתקנה פשוטה באופן יחסי לאופציות האחרות הפכו אותו לאחד מסוגי הרצפה המבוקשים ביותר כיום עם תחושה של רצפת עץ חמימה וביתית.

אז מה כדאי לקחת בחשבון לפני בחירת הריצוף

כולנו מנסים להשיג ריצוף לבית שהיא זול מצד אחד אך יפה מן הצד השני, כמובן שהמטרה היא לנסות ולקחת בחשבון מספר דברים חשובים ובהתאם להם לבצע את הבחירה הנכונה:

  • תקציב – בנו לעצמכם מסגרת תקציבית שאותה תוכלו להקדיש לשם ההשקעה בריצוף שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ או בפרויקט בנייה.
  • קו עיצובי – תכננו ובחרו בריצוף אשר ישלים את הקו העיצובי שלכם וישתלב בצורה הרמונית עם עיצוב הפנים הכולל של הבית שלכם.
  • עמידות – חשבו על השימוש הצפוי, האם אתם משפחה עם ילדים שמשחקים כל היום או דווקא זוג מבוגר יותר? התאימו את עמידות הריצוף בו אתם מעוניינים לצרכים.

זקוקים לעזרה בבחירת ריצוף הבית?

אם אתם זקוקים לעזרה מקצועית וייעוץ להתאמת הריצוף הבא שלכם אתם מוזמנים לפנות לצ’יוטלי, שם תמצאו מגוון רחב של אפשרויות ריצוף לבית לבחירה והיועצים ישמחו לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה בהתאם לצרכים שלכם.ניתן ליצור קשר באתר או להתקשר 077-9978110 ונשמח לעמוד לרשותכםCall Now Button