בחירת מדרגות פנים לבית

כל מה שרציתם לדעת על הדרך הנכונה לבחירת מדרגות פנים לבית

כל מה שרציתם לדעת על הדרך הנכונה לבחירת מדרגות פנים לבית!

המהפכה העיצובית שסוחפת את העולם ואת ישראל בשנים האחרונות לא פוסחת על אף חלק מהבית, היא דורשת מאיתנו לשים לב לפרטים הקטנים ביותר שבעבר לא ממש הענקנו להם תשומת לב.
אם ניקח למשל בתים דו קומתיים בהם יש מדרגות פנים, תמיד היה מדובר בפתרון פשוט ונוח שאמור לספק לנו בעיקר תמורה פונקציונאלית של מעבר בין הקומות השונות.

מדרגות פנים – מגוון של אפשרויות

בחירת מדרגות פנים לבית

אם בעבר המדרגות היו מבוססות בעיקר על בטון עם ריצוף רגיל או של שיש, כיום יש בפניכם לא מעט אפשרויות לשינוי חומר הגלם שממנו הן עשויות:

מדרגות זכוכית – בחרנו להתחיל דווקא מהסוג שאותו ניתן לראות פחות בבתים, מדרגות פנים מזכוכית עשויות מזכוכית מחוסמת ומומלץ תמיד לשלב גם מתכת בעיצוב שלהן מתוך רצון ל
קבע ולחזק אותן כך שיוכלו לשאת את משקל האנשים שעולים ויורדים לאורך השנים.

מדרגות עץ – סוג שנפוץ יותר בבתים פרטיים, מדובר בעץ מלא אשר עבר תהליכים שונים שהגבירו והעצימו את עמידותו על מנת שיוכל למלא את הצרכים לאורך שנים. מדרגות מעץ מעניקים לבית מראה חמים וקלאסי.

מדרגות ממוזאיקה – מדרגות פנים אלה הן הנפוצות ביותר בישראל, כאשר השיקול המרכזי בבחירתן הוא העלות הנמוכה ביחס לשאר חומרי הגלם האפשריים.
מדרגות שיש או אבן – מדרגות פנים אלה מעניקות ללא ספק מראה ייחודי ויוקרתי אך יש לקחת בחשבון כי הן נשחקות עם השנים ולכן ידרשו תחזוקה עתידית.

מדרגות פנים מגוון של עיצובים

אנו מבינים כיום שמדרגות פנים הם חלק דומיננטי בעיצוב הכולל של הבית, לכן עלינו להעניק להן תשומת לב תוך התאמה לחלל העיצובי ולשאר חלקי הבית. בבחירת סגנון המדרגות יש לנו מספר אפשרויות ובהן : מדרגות ישרות – כאשר יש לנו מספיק מקום המדרגות ירדו בצורה ישרה עם מרווחים שווים ביניהן, גרם מדרגות ספירלי או לולייני – משמש בעיקר לחללים צרים בהם אנו רוצים לחסוך במקום, מדרגות מרחפות – עיצוב המדרגות כולל את חיבורן לקירות הבית כך שנראה שהמדרגות מרחפות בחלל. ישנן כמובן עוד אפשרויות אולם אלה המקובלות והנפוצות ביותר בקרב הבוחרים במדרגות פנים לבית.

מדרגות פנים – נגיעה עיצובית אחרונה

בחרתם את העיצוב, הסגנון וחומר הגלם שמתאים לכם? כעת נותרה לכם המשימה האחרונה והיא למעשה הבחירה בתאורה המתאימה ובמעקה לתמיכה. שני האלמנטים האלה הם ללא ספק גם כן פונקציונאליים – מעקה ותאורה משמשים לירידה ועלייה בצורה בטוחה במדרגות הפנים בבית שלכם. אך יש לכם אין ספור אפשרויות להתקנת תאורה מתחת למדרגות או לצידן באופן שישדרג אותן ויעניק להם מראה עיצובי, יוקרתי ודרמטי שלא ניתן יהיה להתעלם ממנו.

מדרגות שיש- מדרגות משיש באתר צ'יוטלי

זקוקים לעזרה נוספת? המומחים שלנו יסייעו לכם בהתאמת הכלים הסניטריים שישדרגו את המקלחת שלכם. ניתן ליצור קשר באתר
או להתקשר 077-9978110 ונשמח לעמוד לרשותכםCall Now Button