חיפוי קירות חיפוי מטבח

חיפוי לקירות – כך תעשו את זה בצורה חכמה

חיפוי לקירות- כך תעשו זאת בצורה חכמה

חיפוי קירות

בית הוא הרבה יותר מארבע קירות וגג מעליהם, בזכות כל החוויות והמשמעויות שנוצרות בתוכו לאורך זמן. אבל דרך מצוינת להעצים את אותם קירות ודרכם לשדרג את כלל החוויה והתחושה הביתית – היא באמצעות עיצוב קירות והענקת מראה מעוצב וחדש לחלל הפנימי, שמאפשר לבעליו להעניק לביתם פן אישי ויוצא דופן.
לכן, במאמר הקרוב נעסוק בחיפוי קירות, וכיצד סוגי חיפוי שונים מאפשרים לתת לכל חלל את הזווית האישית שלו – סלון, מטבח, חדר שינה, וקיר חיצוני כאחד.

חיפוי קיר פנימי – מה חשוב לקחת בחשבון?

כאשר בוחרים סוגי חיפוי ומנסים למצוא חיפוי קיר פנימי שישפיע על עיצוב המבנה או החלל, חשוב לקחת בחשבון מספר מאפיינים לפני שמקבלים החלטה. הראשון והחשוב ביותר מביניהם הוא כיצד החיפוי המיוחל משתלב עם העיצוב הקיים בחדר, כיצד הוא משתלב עם צבע הקיר והמרקם של הרהיטים הקיימים.
כלומר, בחדר אישי כמו חדר שנה נצפה לראות ריהוט שונה מאשר חיפוי קיר למטבח או לסלון, לאותם רהיטים ייחודיים יש גם לרוב גוונים ומרקמים ייחודיים בהתאם, וכאלה שצריך לקחת בחשבון כשמנסים לחזות איך חיפויים יראו לאחר מעשה (לדוגמה חיפויי אבן).
בנוסף, לצד התאמה חזותית חשוב לוודא שבחרנו בחיפוי קיר פנימי בטיחותי לחלל, כאשר חיפויים לחדרי ילדים מצריכים מחשבה נוספת, גם בהיבט החומרים שאיתם עובדים וגם בהיבט המרקם שלרוב יהיה עדין ועגול יותר.

חיפוי קיר חיצוני ועמידות לתנאי מזג האוויר

בנוסף, כאשר מחפשים חיפויים עבור מבנה ולאו דווקא עבור חלל ספציפי, כמו לדוגמה שרווח לראות בבתים פרטיים שמבקשים ליישם קו מודרני יותר וליהנות ממראה מעוצב עבור המבנה כולו, הפרט החשוב ביותר הוא עמידות החיפויים לתלאות מזג האוויר.
ישראל היא מדינה בעלת מעלה מ – 300 ימי שמש בשנה, כפרט שמחזק את הצורך בבחירת חיפוי קירות שיודע לעמוד בחשיפה ממושכת לשמש, כשבחירה לא מתאימה גם אם מוצלחת בפן האסתטי, תצריך מבעלי המבנה לבצע תיקונים ותחזוקה יקרה ומאתגרת.
בנוסף, פרט לעמידות לתנאי מזג האוויר, חשוב גם עבור מבנה חיצוני למצוא עיצוב שישרת את המבנה ויאפשר לו להשתלב עם החלקים הפנימיים של המבנה שניתן לראות מבחוץ, וגם עם צבע קיר בפאות האחרות שלא זכו לחיפויים.

בריקים – הטרנד החם בעולם החיפויים

לאחרונה רווח לראות יותר ויותר, עבור חיפוי קיר חיצוני ועבור חיפוי קיר פנימי כאחד, בחירה בבריקים כפתרון עיצובי שעונה על דרישות רבות של לקוחות. היתרון בבריקים נובע מהמראה הקלאסי – אירופאי שנלווה לבניית לבנים שלא רווחת בישראל, לצד עמידות גבוהה במיוחד וכזו שלא מתרגשת משמש או רטיבות מעת לעת.
הבחירה בבריקים אידיאלית גם מכיוון שקל להתאים אותם באופן אישי וכירורגי למבנה בו הם עתידים להשתלב, כשהזמנת בריקים בגודל ספציפי אפשרית לכל מבנה. ההתאמה האישית של בריקים למטבח או למבנה עלולה אולי להגדיל עלויות במידה מסוימת, אך תאפשר להתאים את חיפוי הקיר לקיר עצמו כמו כפפה ליד.

חיפוי קיר – סוף מעשה במחשבת תחילה

גם אם מדובר בקיר חיצוני וגם אם בפנימי ובין אם חשבתם על בריקים או על עץ, כשמחפשים חיפוי קיר חשוב לקחת בחשבון לא רק את האופן בו אותו חיפוי ישתלב אסתטית עם סביבת הקיר אותו הוא מחפה, אלא גם את מידת העמידות והבטיחות של החיפוי.
הקפדה יתרה על אותם פרטים תאפשר לבעלי המבנה ליהנות מכל מה שחיפוי קיר יודע להציע – מראה חדשני ויפה, הבלטת המבנה או החדר עצמו, וחיזוק המאפיינים הבסיסיים שלו שמגולמים בקיר עצמו.
אם גם אתם מחפשים חיפוי בדיוק כזה, וששם דגש על המאפיינים הייחודיים שלכם, אנחנו בצ’יוטלי מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך עד הפתרון המיוחל.

צ’יוטלי, המומחים לחיפוי

בצ’יוטלי תוכלו למצוא מגוון נרחב של פתרונות לחיפוי. המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם תוך התאמה אישית לצרכים שלכם, וכמובן בהתאם לתקציב שלכם. ביחד נוכל להפוך את החיפוי ליפה אטרקטיבי ומתאים לעיצוב פנים או חוץ הבית.

זקוקים לעזרה נוספת? המומחים שלנו יסייעו לכם בהתאמת החיפויים לביתכם. ניתן ליצור קשר באתר
או להתקשר 077-9978110 ונשמח לעמוד לרשותכםCall Now Button