מקלחונים ואמבטיונים

מקלחונים ואמבטיונים

מגוון רחב של מקלחונים ואמבטיונים

למי שאינו מרבה להשתמש באמבטיה מומלץ להתקין מקלחון גדול ולהוסיף לו פנל או מתיזי קיר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פנלים לעיסוי במידות שונות ובעלי פונקציות נרחבות.

כדאי לשים לב: האגנית שתתקינו במקלחון היא זו שקובעת את מידות המקלחון.
מומלץ לרכוש מקלחון ללא מסילות. מקלחון כזה הוא נוח יותר לניקוי וגריפת מים (במקרה שאין אגנית).
ככל שיש במקלחון פחות פרופילים, כך נראה המקלחון יותר נקי וקל לניקוי.
בחדר מקלחת קטן מומלץ לבחור מקלחון שקוף על מנת להשרות מראה מרווח.
ניתן לשלב בקיר חיפוי מרצועות שיש טבעי – מראה המשווה יוקרה ויחודיות.

בצ’יוטלי ניתן לקבל מגוון רחב של מקלחונים עפ”י סוגי הזכוכית:

* מקלחון עם זכוכית חלבית/מט/אסידטק

* מקלחון עם זכוכית מסטרקארה

* מקלחון עם זכוכית גרניט

* מקלחון עם זכוכית צריבה פסים/קוביות/עיגולים/מעויינים

* מקלחון עם זכוכית צריבה אומנותית

* מקלחון עם זכוכית פפיטה/פסיפיק

* מקלחון עם זכוכית צ’ינצ’ילה

מומלץ להוסיף בזכוכית שקופה ציפוי אנטי קאלק שהינו חומר כימי על דלתות המקלחון. במהלך תהליך היצור חודר למרווחים זעירים בזכוכית ומקנה לה שכבת הגנה בעלת מרקם חלק וזורם. ציפוי האנטי קאלק מונע היווצרות שכבת אבנית ועובש על המקלחון, מקל על תהליך הניקוי ואחזקת המקלחון ותורם לאסטטיקה.

למה אנטי קאלק?

מבדיקות שנערכו התברר שהמים בישראל סובלים מאחוז גבוה של אבנית יחסית למדינות אחרות. כתוצאה מכך גובר הסיכוי להצטברות אבנית על דלתות המקלחון, הידבקות האבנית יוצרת שיכבה קשה לניקוי. ציפוי האנטי קאלק על המקלחון יקל משמעותית על הניקוי.

סוגי מקלחונים

אנו מתאימים חדרי אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית לכל לקוח בהתאם לגודל המפתח שברשותו. יש מקלחון חזית (בעל דלת חזיתית), שיושב בין שני קירות. יש מקלחון פינתי שפופולרי בעיקר כאשר קיים גורם מפריע בצד המקלחון כמו אסלה או ארונית עם כיור. במקרה כזה אפשר לשים שני קירות זכוכית קבועים במקומות שיש בהם בעיה מבחינת פתיחה, וביתר לשים דלתות נפתחות. יש גם מקלחון שיושב על אמבטיה שנקרא אמבטיון. ניתן לשלב דלתות קבועות ודלתות נפתחות בהתאם לגודל המפתח. קיימות ברשותנו גם דלתות מתקפלות. המקלחונים מגיעים בדרך כלל בגובה סטנדרטי של 1.85. אם יש בבית מישהו גבוה יותר, אפשר לעשות את המקלחון גבוה יותר בהתאמה מיוחדת ובתשלום נוסף.

בצ’יוטלי תוכלו למצוא מקלחונים מעוצבים, מקלחונים מיוחדים יוקרתיים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ללא מגע יד אדם סידרת cnc . הדפנות הקבועות מיוצרות מזכוכית 8 מ”מ, הדלתות מיוצרות מזכוכית 8 מ”מ, הפרזול המיוחד מאפשר תנועה חלקה של דלתות, המקלחון המשולב במגבי אטימה. מקלחונים פינתיים, חזיתיים ואמבטיונים. מקלחונים פינתיים זכוכית 8 מ”מ/6 מ”מ הנסגרים ע”י מגבי אטימה לקירות/רצפה בצירוף סף רצפה עם צירי ניקל כרום. ניתן להזמין לפי מידות. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו גם אמבטיות עיסוי למיניהם, כלים סניטריים לאמבטיהמושבי אסלה ועוד.

שטרן מקלחונים

אחת החברות המרכזיות איתה אנו עובדים בתחום המקלחונים היא שטרן מקלחונים. החברה מפתחת ומייצרת מגוון מקלחונים בשלל סגנונות. היא מקפידה על איכות מעולה ועל חדשנות טכנולוגית מבלי להתפשר על האסתטיקה של המוצר הסופי. זוהי החברה היחידה בישראל המעניקה 5 שנות אחריות. היא עושה שימוש באמצעי מיכון מתקדמים וחדישים וברשותה בעלי מקצוע מובחריםהמקלחונים של שטרן מגיעים ברמת גימור מהגבוהות ביותר בזכות מערכת בקרה המאפשרת לחברה לשנות ולשפר את מוצריה בכל אחד משלבי הייצור.Call Now Button