מדרגות משיש באתר צ'יוטלי

ניקוי מדרגות שיש- מדריך פשוט למשתמש

כך תנקו את מדרגות השיש שלכם בצורה נכונה וקלה

מדרגות שיש בבתים פרטיים

שיש הפך לאורך השנים לאחד מחומרי הגלם העיקריים עימם הישראלים מרצפים את הבתים ואת המדרגות הפנימיות בבתים פרטיים, אולי בשל העובדה שיש בו אלמנט של עיצוב יוקרתי שמשדרג כל סביבת מגורים. אחת הבעיות העיקריות של בחירה בשיש לריצוף המדרגות היא התחזוקה הנדרשת לאחר מכן שכן יש לקחת בחשבון שמטבע הדברים מדרגות חשופות לשחיקה גבוהה. נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון היא העובדה שקשה יותר לנקות את המדרגות בצורה יסודית וכן שניקוי בשיש דורש שימוש בחומרי ניקוי מותאמים ולא בחומרים כימיקלים כדוגמת אקונומיקה שאולי מנקים בטווח הקצר אך פוגעים במדרגות בטווח הארוך.

איזה חומרים מומלצים לניקוי מדרגות שיש?

ביקשנו מהמומחים של צ’יוטלי, יבואנית ומשווקת מובילה של שיש בישראל, טיפים בנוגע לחומרים הדרושים לשם ניקוי מדרגות שיש אצלכם בבית:

  • בדי מיקרופייבר – מטליות מבדים אלה הינן רכות ועדינות ובכך הן יעילות במיוחד לניקוי השיש, מומלץ שלא לגרד את המשטח בעת הניקוי.
  • מברשת רכה, מטאטא רך ואף ספוג יעילים במיוחד במידה ואתם מעוניינים להסיר לכלוך או שאריות מהמשטח עצמו בצורה עדינה.
  • מים חמים וסבון תמיד עושים את העבודה ומסייעים לכם לנקות בצורה פשוטה ועם פחות מאמץ.
  • חומרים לא חומציים – כדוגמת חומרים ניטרליים PH בטוחים לשימוש ולא יפגעו במדרגות השיש בבית שלכם.

טיפים נוספים לניקוי מדרגות שיש

החיים בבית מובילים לכך שלעיתים אתם עולים עם כוס קפה או כוס יין לחדר השינה או חדר העבודה ובמהלך הטיפוס במדרגות נוזלות טיפות של המשקה על מדרגות השיש, ילדים שרצים עם אוכל, שתיה ואפילו צעצועים שונים יכולים אף הם לייצר כתמים. חשוב מאוד לטפל בכתם מיד עם היווצרו ולא לתת לו להתייבש, נקו באמצעות מגבת נייר או מטלית עדינה ואם הכתם אינו יורד מומלץ לעשות שימוש בתמיסת ניקוי המכילה מים חמים וחומר ניקוי ללא PH ולשפשף בעדינות עד להסרת הכתם.

ומה לגבי שכבת הגנה שמסייעת לניקוי המדרגות?

בתחזוקת שיש תמיד מומלץ לבצע איטום של השיש גם כאשר אנו רואים שריטות או חריצים שמופיעים על גבי המדרגות, איטום באמצעות חומרי ניקוי יסייע לייצר שכבת הגנה מפני כתמים ותמנע מהם לחדור לעומק השיש. כפי שכבר המלצנו וותרו על השימוש בחומרי ניקוי המכילים חומצות וכימיקלים ועברו להשתמש בחומרי ניקוי המותאמים במיוחד לניקוי המדרגות בבית שלכם.

ומה קורה אם נדרש ניקוי מדרגות מקצועי?

במידה ומדרגות השיש בבית שלכם ראו ימים יפים יותר ואינכם מצליחים להשיב להן את הזוהר והברק אזי כמובן שתמיד קיימת האפשרות להזמין אנשי מקצוע שיסייעו לניקוי מדרגות בצורה מקצועית, במקרה ובחרתם באופציה זו בחרו את אנשי המקצוע על בסיס ניסיון וחשוב מכך בדקו שהם מעניקים לכם ביטוח ואחריות במקרה ויפגעו במדרגות או יגרמו להן נזק בלתי הפיך. אחת הדרכים היעילות לחידוש מדרגות שיש היא באמצעות ליטוש אשר מחזיר להן את הצבע ואת הברק הטבעיים ומחדש אותן. זקוקים לעזרה בבחירת השיש המתאים עבור הבית שלכם או בטיפים לתחזוקה נכונה של שיש, מדרגות שיש או כל חומר גלם אחר? המומחים של צ’יוטלי ישמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי המתבסס על ניסיון רב שנים.

זקוקים לעזרה בבחירת ניקוי מדרגות שיש?

אם אתם זקוקים לעזרה מקצועית וייעוץ בניקוי מדרגות שיש- טיפים ועזרה מקצועית, אתם מוזמנים לפנות לצ’יוטלי, המומחים והיועצים ישמחו לסייע לכם לבחור את החומרים המתאימים למדרגות בביתכם מבלי לפגוע בהן ביופיין ואיכותן. ניתן ליצור קשר באתר או להתקשר 077-9978110 ונשמח לעמוד לרשותכםCall Now Button