שיש קיסר | שיש אבן קיסר זה צ'יוטלי

שיש קיסר

שיש קיסר

שיש קיסר- המשטחים המומלצים כמשטחי עבודה למטבח ולאחרונה גם מיושמים לאמבטיות, מורכבים מ- 94% גרגירי קוורץ טבעי וכמות קטנה של פיגמנטים ופוליאסטר המאפשרים את יציבותם של המרכיבים.

שיש קיסר- שיש יפה ומיוחד

החוזק והקושי של אבן שיש קיסר יוצר למעצב מגוון רחב של פרופילים. זה מעורר ומעודד אדריכלים ומעצבים לבחון רעיונות חדשניים ויצירתיים. אבן קיסר מהווה פתרון אידיאלי עבור טווח רחב של יישומים פנימיים, מסחריים או ביתיים, הכוללים אזורים של שימוש מאסיבי. היא משמשת לייצור משטחי עבודה במטבחים ובחדרי רחצה, דלפקים, ריצוף וחיפוי קירות ורהיטים. אבן קיסר אינה מתאימה לשימוש חיצוני או במקומות בהם קיימת חשיפה גדולה לקרינת קרני שמש ולחום רב. קראו עוד של שיש למטבחים.

 

שיש קיסר הוא סוג חומר שלא דורש כמעט תחזוקה. התחזוקה נעשית בעזרת סמרטוט לפי הצורך. לשיש כזה אין שום בעיה להתמודד עם רטיבות לחות וחום במטבח. תכונות אלו, הופכות את השיש הזה למשטח עבודה במטבח מעולה ולא יקר. הוא אידיאלי גם לאמבטיות. באמבטיה רוב האנשים רוצים שהכיור יהיה מבריק, כמו הכיורים של פעם. לעומת חומר אקרילי שהוא קצת פחות מבריק ונוצץ.

 

שיש קיסר מגיע במגוון רחב של צבעים וססגוניות (יש 80-90 צבעים). מבחר הדוגמאות הגדול מחולק לפי מספר סדרות, כאשר כל סדרה הינה בעלת מאפיינים שונים. למשל, הסדרה הטבעית של שנת 2014 כוללת גווני אדמה, סלעים ושורשים בהשראת יסודות אורגניים טבעיים וסדרת העורקים שמדמה את שיש קיסר כפי שהוא מופיע בטבע.

שיש קיסר מחירים

המחיר של שיש קיסר פר מטר אורך ממוצב באמצע סקלת מחירי השיש. לשיש קיסר מחירים שונים וסקאלה הנחלקת ל14 רמות גימור שונות. הבסיס מתחיל מ 800 ש”ח ועד 2800 ש”ח למטר אורך. הצבע של אבן שיש קיסר משפיע על המחיר בהתאם לטכנולוגיה בה נעשה שימוש בעת הכנת שיש קיסר.

 

שיש טבעי לא מומלץ למטבחים כיוון שהוא מועד לכתמים ולא מגיב טוב לחומצות ולחומרים חריפים. לאורך זמן השיש הטבעי לא יראה טוב אם יותקן במטבח ולכן זה לא כדאי.

 

חברת אבן קיסר מעניקה אחריות ושירות באמצעות מפעלים מורשים, למשך תקופה של 36 חודשים מיום ההרכבה. ההרכבה ועיבוד המשטח הינם באחריות המעבד ומהווים תנאי בסיס למימוש האחריות. האחריות תינתן כנגד ספח אחריות שמסר המעבד ללקוח או כנגד תעודת אחריות מקורית של אבן קיסר בלבד.

שיש קיסר- תכונות ייחודיות

 • מצטיין בחוזקו ובמגוון צבעיו.
 • עמיד בפני שריטות ושחיקה.
 • עמיד בפני התבקעות.
 • דוחה כתמים ועמיד בפני חומצות מזון.
 • קל לתחזוקה.
 • עמיד בפני עובש.
 • עמיד בפני הקפאה והתמוססות.
 • קל לעבד וניתן לבצע בו עיבודים והדבקות מותאמות לגווני השיש.
 • לא מומלץ לשים סיר רותח ישירות על המשטח.
 • אחריות מאבן קיסר על השיש ל-3 שנים.

תמונות שיש אבן קיסר

3 סוגי התקנות לכיורים

התקנה שטוחה – מפנים שטח מלמעלה (2 מילימטר) ומשקיעים אותו כך שהכיור יורד כלפי מטה. זו ההתקנה הכי נפוצה כיוון שהיא מגיעה עם חומר מגמש שחוצץ בין השיש לבין הכיור ושומר על השיש במידה ויש תזוזות.

התקנת אפס – מלטשים את הכיור יחד עם פני השיש. במידה ורוצים להחליף את הכיור, השיש או הכיור ישברו. גם קיסר וגם חברות הכיורים מסירים אחריות על המוצרים שלהם במקרה זה. קראו עוד על כיורים למטבח.

התקנה תחתונה – בדרך כלל עושים באמבטיות. מדובר בהתקנה בה הכיור מודבק מלמטה עם סיליקון. אם מדובר על כיור מאקרילי, ההדבקה גמישה יותר.

 

הוראות התקנה – בסיס

 • משטח אבן שיש קיסר יותקן על גבי ארונות ללא ביטון לקיר
 • לפני התקנה על ארונות יש לוודא שהם יציבים, מקובעים סופית, מפולסים ומתאימים לשאת את המשטח
 • יש לבדוק ולוודא שקיימת תמיכה למשטח, בעיקר באזור הפתחים והחיבורים
 • כאשר מתחת למשטח נמצא מדיח, תנור או מקור הפולט חום, יש לוודא הנחת לוח עץ מעל מקור החום לצורך בידודו מהמשטח
 • יש לחבר את החלקים (ללא דבק) ולבדוק את התאמתם ביחס לקירות והקבלתם לארונות
 • יש לוודא שכל פאה ופינה חשופה, מעובדת ומעוגלת, בהתאם לתכנון המקורי
 • יש לוודא שהמשטח ישר ומפולס בעזרת פלס וסרגל ארוך
 • יש להשאיר מרווח של 3 מ”מ לפחות בין המשטח לקיר על מנת לאפשר תזוזה והתפשטות
 • יש לוודא שקיימת תמיכה טובה באזורי הפתחים והחיבורים. יש להוסיף לוח עץ לחיזוק התמיכה במידת הצורך
 • יש לוודא שהמשטח אחיד, תקין וללא נזקים

חברת אבן קיסר מבחינה בין 5 סוגים של אבן:

רכות מינימלית – Soft Minimal –  בעידן של צריכה וייצור אינסופיים יש ליצור מקום לנשימה. יש לשקול מחדש את הקשרים הרגשיים שלנו לחפצים שברשותנו. התנועה לכיוון “פישוט אינטליגנטי” כבר צוברת תאוצה. צרכנים מתחילים לשקול מחדש את החלטות הקנייה שלהם ולהעדיף איכות על כמות ופשטות על עודף ברק וזוהר. בלב הכיוון הזה עומד רעיון הקיימות, לשמור את המוצר לאורך זמן. רכות מינימלית מתמקדת בעיצוב פנים ובמוצרים המציעים פתרונות יפים פשוטים ואלגנטים לכל החיים.

 

פאר קם לתחייה – Revived Grandeur – צרכני הפאר עברו בשנים האחרונות מצעדים ושינויים מהירים, למוצרים מפוארים הנבנים לדורי דורות. המיתון, שהשפיע על צרכנים על פני הגלובוס כולו, מכריח אנשים לשקול מחדש את החלטות הרכישה שלהם. כתוצאה מכך, היוקרה חוזרת לעקרונותיה המקוריים – יצירת מוצרים עשויים היטב שמחזיקים לאורך זמן ומדגימים חדשנות ואומנות. הרעיון מאחורי המוצרים המפוארים החדשים הוא מסורת ומורשת.

 

הידור תעשייתי – Industrial Luxe – בעולם של עומס יתר של אפשרויות בחירה ומידע, אנו עדים להופעתה של תרבות רזון, קלילות וחשיבה חכמה. אנו נאלצים לסנן נתונים, לחפש אחר הפסקות ולהחליט מה חיוני בחיים האישיים והמקצועיים שלנו. קיימת נכונות חדשה להחליף את המבריק והמשווק באגרסיביות לגרסה יותר מחוספסת וחיונית. ניתן לראות עדות לכך בתחומים של עיצוב מוצר, אופנה, חפצי בית ואדריכלות. בעשור של היערכות מחודשת מבחינה רגשית, אסתטית וכספית, הידור תעשייתי מתמקד באסתטיקה תועלתנית, המונעת על ידי מושגים של מהותנות ורדוקציוניזם. בהידור תעשייתי מתרכזים בצנוע ובטהור כשהמעצבים מציעים יצירות  קפדניות המשדרות יוקרה שקטה אך בטוחה.

טבע בדוי – Nature Invented – כיוון זה חולק כבוד לפלאי הטבע של העולם, טבע משוחרר הוא ההשראה לכיוון עיצובי חי ויפהפה. טבע הופך להיות שותף ליצירה ומשתף פעולה כשמעצבים רותמים לטובתם תהליכים טבעיים כגון התחמצנות, בליה ושחיקה. טבע בדוי חושף אותנו לחיבור בין הטכנולוגיה לאומנות החומר. שילובי חומרים בלתי צפויים ויוצאי דופן יוצרים ניגוד מפתה בין הטבעי לבין מעשה ידי אדם. העיצוב המגיע כתוצאה מכך חוגג טבע “על טבעי”.

 

רמיקס תרבותי – Cultural Remix – מיזוג מודרני של עיצוב עולמי, כיוון אסתטי תוסס המונע על ידי ערבוב של אזכורים תרבותיים וסמיוטיים. שילוב של דפוסים המגוונים מבחינה תרבותית כדי ליצור מראה של סכסוך הרמוני. אוספים אקלקטיים של חפצים ופריטים מגוונים מספרים את סיפור חיינו, נותנים חדר עם תחושה של חיבור ועושר של מרקם. דאגה למורשת, נרטיב ומוצא מובילה לחגיגה מחודשת של תרבות מקומית ומיומנויות מלאכה ספציפיות של כל תרבות. מיזוג של השפעות שבטיות מסוגננות מסביב לעולם מסתיים בהתנגשות של דוגמאות, הדפסים וחומרים. דגמים גיאומטריים נועזים מעבירים אנרגיה, דינמיות ואופטימיות. עיצובים בעבודת יד, טכניקות מסורתיות וחומרים מקומיים משולבים עם צבעים בהירים של כאן ועכשיו.

חברת צ’יוטלי מציעה מבחר גדול, קבלת ייעוץ אדריכלי וליווי צמוד עד רגע הרכבת שיש קיסר.